BAZAR

BAZAR

Organizacja Imprez / Wynajem sali

Pyszne jedzenie, bogaty koktajl-bar i przestrzeń idealnie dopasowana do oficjalnych i towarzyskich spotkań

Eventy

Pyszne jedzenie, duży wybór koktajli i przestrzeń idealnie dopasowana do oficjalnych i towarzyskich spotkań — czego więcej potrzeba, by zorganizować udane spotkanie?

Nie masz planów na wieczór? Zbierz znajomych lub rodzinę i zabierz ich do nas! A może właśnie szukasz lokalu na firmowe spotkanie? BAZAR także sprawdzi się tu doskonale! Nieważne, jakiego rodzaju spotkanie organizujesz, zadbamy o to, by dla Ciebie i Twoich gości było ono niezapomniane. A pomoże w tym nasze menu, dopieszczone przez kucharzy w najdrobniejszych szczegółach, koktajl-bar oraz wyjątkowy klimat, jaki bez wątpienia panuje w industrialnych wnętrzach naszej secesyjnej kamienicy. 

Kolejny powód, dla którego warto zorganizować u nas event, to wydarzenia kulturalne. Omawianie firmowych spraw będzie zdecydowanie milsze i lepiej oceniane, gdy spotkanie odbędzie się w tej samej przestrzeni, co elegancki wernisaż. 

Kulturalni, pyszni, eventowi — to właśnie my!

Spotkania w przestrzeni biurowej to przeszłość. Teraz, by zachwycić klienta lub partnera biznesowego warto zdecydować się na wyjątkową przestrzeń. Dotyczy to także prywatnych spotkań. Każdy lubi zaskoczyć się pysznym jedzeniem i świetną atmosferą. Nasz BAZAR to nietypowy punkt na warszawskiej Pradze. Dzięki regularnym zmianom w menu możesz mieć pewność, że na Twoich gości zawsze będzie czekać coś nowego. Zaskoczeniem może być także autorski koktajl — a gdyby tak stworzyć kompozycję idealną dla Twojej firmy? 

  • Sezonowe dania
  • Wyjątkowe menu
  • Kraftowe piwa polskie i czeskie
  • Autorskie koktajle
  • Kulturalna przestrzeń
  • Wygodne kanapy
  • Wyjątkowy klimat

 

Możemy jeszcze długo wyliczać powody, dla których warto do nas przyjść. Ale zamiast tego wolimy powiedzieć Ci: Zapraszamy!